In deze nieuwsbrief kun je lezen over een mooi nieuw boekje.
3 oktober 2016
Je ontvangt deze nieuwsbrief omdat je je hier voor hebt opgegeven of omdat je een cursus bij ons hebt gedaan. Onderaan deze mail kun je je afmelden of je gegevens wijzigen.
C L A R I T Y T I P S
Heb je wel eens gedroomd van een boekje dat je met één opslag weer op het goede pad kan brengen? Ik ben zo'n boekje tegen gekomen. Het heet Bijzonder Gewoon Boekje en is gemaakt door Mai Flesseman.
Een verademing in het land van bewustzijnsboeken: geen tekst, maar inspirerende tekeningen! Over in het diepe springen, je schaduw ontmoeten, op onderzoek gaan, loslaten, fouten maken en jezelf en je kracht hervinden. Maar dan op een lichte, vaak humoristische en toch diepzinnige manier getekend.
Elke bladzijde maakt me blij en verbindt me met mijn eigen weg, inclusief dwalingen, twijfels, successen, struikelingen, opstaan en verder komen.
Ik ben zo enthousiast dat ik er drie ga weggeven! Deel deze week je eigen ervaring met een van de Clarity workshops of QLB cursussen op onze Facebookpagina, en maak kans op een van deze drie boekjes.
Heb je ons mooie aanbod al gezien?
Als de Driedaagse je blij maakt en je in december de week gaat doen, betalen we je Driedaagse terug bij deelname aan de Inner Core!
Het Clarity Fonds is versterkt met drie nieuwe bestuursleden. Fred van der Zanden, Harry Platte en Hanneke Sloof gaan zich samen met Henk van Doorn en Frederique Speckman inzetten om Clarity voor iedereen mogelijk te maken.